English  Deutsch
DIXI, výroba plastových obalů a.s.
DIXI, výroba plastových obalů a.s.
Domovská stránka > O nás > Partnerské firmy

Partnerské firmy výrobce plastových obalů DIXI.cz

AG-FOIL Bohemia, s.r.o. - tiskárny, etikety, značení výrobků
logo ag
promo,ag

AG-FOIL Bohemia, s.r.o. je obchodně výrobní společnost v oblasti označování a identifikace výrobků. Jsme společnost s dlouholetou výrobní tradicí a patříme mezi největší výrobce termotransferových fólií pro tisk čárových kódu, ražebních (datumovacích) fólií, polygrafických fólií pro horkou ražbu a zlacení výrobku, textilních etiket, samolepících logistických, plně grafických, nesamolepících etiket. Všechny naše výrobky vyrábíme ve standardních rozměrech, nebo se můžete rozhodnout pro výrobek na míru pro všechny běžné typy termotransferových tiskáren, jako jsou ZebraSatoAvery DennisonDatamax, Monarch, Intermec, Cab a mnoho dalších.

Mezi naše produkty patří také tiskárny pro označování produktů. Nabídnout vám můžeme tiskárny Termotransferové, Speciální nebo InkJet. 

Více informací naleznete na webu http://www.agfoil.cz/ 

Kontaktujte nás

jméno a příjmení *
firma
telefon *
email *
dotaz *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
27.Březen 2013> KANYSTR 2L PE odlehčenýKANYSTR 2L PE odlehčený Novinkou v sortimentu je KANYSTR 2L PE odlehčený na uzávěr BERICAP 38/23.
14.Únor 2012> NOVINKY - PET obaly 250 ml, 300 ml, 500 ml a 1000 mlNOVINKY - PET obaly 250 ml, 300 ml, 500 ml a 1000 ml Připravili jsme novou lahev s názvem LENA 1000 ml PET na jar a univerzální čističe a lahev 500 a 300 ml PET na tekuté mýdlo.
6.Září 2011> FLEXI 750 ml HD-PE - WC lahevFLEXI 750 ml HD-PE - WC lahev Lahev pro WC čističe s ohebným hrdlem pro snadnější použití. Více..
>archiv novinek
© 2010  |   DIXI - výroba plastových obalů
Vygenerováno Marketingovým a publikačním Systémem Animáto. Webdesign a redakční systém
-->